Громадська організація «Рада молодих вчених»

ГО «Рада молодих вчених» заснована в 2010 році. Метою діяльності організації є сприяння соціально-економічному розвитку Сумщини та сусідніх регіонів, зокрема через надання якісних інформаційних послуг малому та середньому бізнесу.

Сумська
Веб-сайт cys.sumdu.edu.ua/ua
Суми, вул. Покровська 9/1 (Конгрес-центр СумДУ), офіс 158

Місія

img

Основна місія організації - бути платформою для поширення знань, розвитку компетенцій, забезпечення ефективних комунікацій та стимулювання консолідаційних процесів у середовищі малого та середнього бізнесу з метою підвищення його конкурентоспроможності та забезпечення сталого розвитку. 

Цінності

img

Свобода, розвиток, професійність та гідність.

Діяльність

img

ЦІПБ м. Суми заснований на базі ГО «Рада молодих вчених», яка є проектно-орієнтованою організацією, що діє в галузі освіти і об’єднує викладачів-експертів і підприємців, пов'язаних зазвичай з Сумським державним університетом. 

Напрямки діяльності: консалтинг, проектний менеджмент, організація та проведення форумів, семінарів, тренінгів, «круглих столів» для розвитку малого та середнього бізнесу; проведення наукових досліджень; освіта дітей та дорослих; реалізація соціальних та економічних проектів, орієнтованих на розвиток місцевих громад (пріоритетні сфери: розвиток малого та середнього бізнесу, екологія та благоустрій міста, культурного-мистецьке життя, дозвілля, соціальні комунікації та медіа, захист прав людини). 

З 2014 року організація є членом робочої групи «Економічна інтеграція та зближення з політиками ЄС» Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства.

У 2016 році організація отримала акредитацію EVS (European Voluntary Service – EU programme for education, training, youth and sport) та стала членом Громадської спілки «Українська асоціація освіти дорослих».

З 2017 року організація є партнером Європейського банку реконструкції та розвитку у реалізації Програми «ЄС для бізнесу» (EU4Business): за період 2017-2020 років проведено 34 бізнес-заходи (23 – форуми, круглі столи, семінари, 11 – тренінгів) для 2248 підприємців м. Суми, Сумської, Полтавської та інших областей України). Починаючи з 2019 року ЦІПБ в Сумах є координуючою організаціє Сумського Бізнес Хабу – відкритого простору для кооперації, навчання та обміну ідеями представників бізнес-спільноти Сумщини.

Послуги

img

Флагманські послуги

  • Заходи для регіональних МСП.
  • Семінари та навчальні програми для бізнесу у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування.
  • Консультаційні послуги та коворкінг на базі Сумського Бізнес Хабу.
  • Проведення аналітичних досліджень у сфері бізнесу на замовлення місцевих органів влади, бізнес-об’єднань та окремих підприємств.
  • Дослідження регіонального ринку праці.

Послуги

Події