Донецька торгово-промислова палата

Донецька торгово-промислова палата є платформою для налагодження діалогу між владою та бізнесом. ДТПП займається підтримкою МСБ для виходу підприємств на європейський ринок, створенням конкурентних умов, надає послуги місцевим представникам бізнесу.

Донецька
Веб-сайт donetskcci.com
Kramatorsk, 84301, 48a Yaroslava Mudrogo Street

Місія

img

Місія палати полягає в формуванні мереж комунікацій для сталого розвитку бізнесу її членів на регіональному, національному, міжнародному рівнях шляхом надання послуг та комплексного супроводу.

Діяльність

img

Донецька торгово-промислова палата створена в 1964 році в м. Донецьк (з серпня 2014 р року знаходиться у м. Краматорськ).

Донецька ТПП – найпотужніша бізнес-асоціація в регіоні, органічно інтегрована в національну та світову екосистему Палат; мережа ділових контактів та висококваліфікованих експертів; консолідований голос бізнесу та універсальна комунікаційна платформа для розвитку регіональної економіки.

Донецька ТПП об'єднує і представляє інтереси підприємств та організацій області. Основне її завдання – формування сприятливих умов для розвитку МСБ.

На базі Донецької ТПП діє 5 спеціалізованих комітетів. Членська база Донецької ТПП становить майже 900 підприємств. З них 92% – представники малого і середнього бізнесу.

Послуги

img

ДТПП надає широкий спектр послуг бізнесу з метою задоволення потреб дійсних членів і клієнтів Донецької ТПП, а саме:

  • інформаційні (актуальна бізнес-інформація, комерційні пропозиції, пошук партнерів, цінова інформація);
  • послуги з експертизи;
  • захисні (правова підтримка, вирішення бізнес-конфліктів, медіація, послуги у сфері інтелектуальної власності, правовий консалтинг у сфері земельних відносин);
  • послуги із зовнішньоекономічної діяльності (митне декларування, послуги митного терміналу, іноземні переклади, організація та адмініструванні широкого спектра бізнес-заходів);
  • послуги бізнес-навчання.  

Результати

img

Реалізовані проекти

Спектр послуг Донецької ТПП розширюється. На даний момент розроблений унікальний портал Export-UA – дорожня карта успішного експорту для підприємців. Крок за кроком продовжує розширюватися географія міжнародних ділових відносин бізнесу регіону. Палата регулярно організовує бізнес-місії (роуд-шоу) українських підприємців за кордон.

Донецька ТПП відзначається проактивною позицією щодо участі в проєктах і програмах міжнародної співпраці та допомоги. За останні 5 років було реалізовано понад 10 грантових проєктів за підтримки та спільно з Eurochamber, GIZ, UNDP, DIHK, USAID ERA, EBRD, SIDA, CIPE.

Послуги

Події