PPV Knowledge Networks

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв’язки. Основні практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. 

Львівська
Веб-сайт www.ppv.net.ua
Lviv, 12 Shota Rustaveli Street

Місія

img

Розвиток бізнесів з високою доданою вартістю та створення інтелектуально-містких бізнес-мереж.

Цінності

img

Розвиток бізнесів з високою доданою вартістю та створення інтелектуально-містких бізнес-мереж.

Діяльність

img

PPV Knowledge Networks — агенція економічного розвитку. Організація розвиває бізнеси та міжсекторні зв’язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми надаємо послуги з проектного менеджменту, консалтингу, аналітики для бізнесу та організацій. Працюємо у Львові з 2008 року. 

Напрямки

img

Ми фокусуємось на галузях з високою доданою вартістю, що мають значний потенціал розвитку в Україні:

Зелена економіка

Реалізовуємо проекти із ресурсоефективності підприємств та територій, просуваємо відновлювальні джерела енергії, екологічні технології на виробництвах, розвиваємо ринки енергоефективності у комунальній сфері тощо.

Креативна економіка 

Розвиваємо підприємців у сфері культурних та креативних індустрій, зокрема проводимо тренінги та школи, готуємо аналітику та інвестуємо у стартапи. 

PPV Knowledge Networks є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові, створеним в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу за підтримки ЄБРР.

Агенція має статус асоційованого члена мережі European Creative Business Network.

Послуги

Події