Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу м. Вінниця

Територіальне охоплення проектуУся Україна Період виконання проекту1 січня 2017 - 31 грудня 2020
Business People ClubBusiness People Club

Суть проекту

Центр Інформаційної  Підтримки Бізнесу м. Вінниця створений в рамках ініціативи ЄС EU4BUSINESS за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Мета:  інформування підприємців про можливості для бізнесу, проведення бізнес-заходів та сприяння підприємцям в налагодженні бізнес-зв’язків.

Цільова аудиторія

img

малий та середній бізнес, власники, директори та топ-менеджмент компаній

Формат

img

Проєкт був покликаний інформувати підприємців про можливості, доступні для них на ринку та проводити заходи для розвитку бізнесу і налагодження ділових контактів. За період реалізації проєкту було проведено 36 подій, серед яких – 14 тренінгів, 22 великих заходи (форуми, конференції, круглі столи), та 8 заходів, проведених у партнерстві з іншими ЦІПБ. Загалом участь в заходах Центру взяло понад 4 000 учасників.  

В рамках ініціативи ми змогли запросити професійних спікерів та тренерів, провести події в різних містах, співпрацювати з іншими Центрами та зробити заходи проекту доступним для бізнесу (безкоштовні або за низькою ціною). Це дозволило бізнесу стати більш ефективним, вдосконалити свої професійні знання, навички, знайти партнерів, клієнтів, вивчити бізнес-кейси та поділитися успішним досвідом. 

Інші проекти членів Мережі