Розвиток та популяризація молодих фахових кадрів

Територіальне охоплення проектуВінницька Період виконання проекту1 червня 2017 - 30 червня 2017
Business People ClubBusiness People Club

Суть проекту

Розвиток та популяризація молодих фахових кадрів, червень-жовтень, 2017 Фонд Східна Європа, програма USAID Лідерство в економічному врядуванні (ЛЕВ).

Цільова аудиторія

img

Цільова група проєкту – підприємці, учні, студенти і випускники навчальних закладів Вінницької області та представники органів місцевої влади. 

Ідея

img

Місія

Налагодження конструктивного діалогу між підприємцями, владою та закладами професійно-технічної і вищої освіти Вінницької області щодо оптимізації кадрових резервів та підвищення рівня освіти студентів.

Ідея

Ідея проєкту – сприяти забезпеченню підприємств кваліфікованими кадрами. Для цього було проведено перемовини та залучено в проєкт підприємців, представників місцевої влади, професійно-технічної та вищої освіти. В рамках проєкту проведено дослідження найбільш затребуваних професій, тренінг для викладачів та 3 робочі зустрічі, де було напрацьовано зміни в навчальних програмах закладів освіти. 

По завершенню проєкту було організовано конференцію, де презентували результати дослідження, підписали Меморандум про співпрацю між закладами освіти, підприємцями та владою. В результаті проєкту було оновлено 7 навчальних програм, підписано договір між підприємствами та навчальними закладами  про стажування учнів на базі цих підприємств.

Інші проекти членів Мережі