Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Київ

Територіальне охоплення проектуКиїв, Черкаська Період виконання проекту1 січня 2017 - 31 грудня 2020
Київська торгово-промислова палатаКиївська торгово-промислова палата

Суть проекту

За 4 роки проекту Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Київ, створений у рамках ініціативи ЄС EU4Business за підтримки ЄБРР, провів 32 заходи (конференції, семінари, тренінги тощо), які відвідали понад 1800 учасників з різних регіонів України. 

Цільова аудиторія

малий та середній бізнес

Результати

Основна діяльність

Робота в рамках програми EU4Business дала змогу ЦіПБ м. Києва накопичити великий досвід у процесі проведення різноманітних заходів, збору відгуків, спілкування з МСП на новому рівні. Ми доклали багато зусиль на аналіз та дослідження усіх їхніх запитів, читаючи відгуки, залишені після кожної події, узгодили попередній перелік тем для майбутніх подій та дискусій, які більшою мірою пов’язані з новими викликами для малого та середнього бізнесу, особливо в умовах пандемії. 

Наш Центр вважає ці теми дуже актуальними для проблем, з якими стикається бізнес, і ми докладаємо свої зусилля для того, щоб допомогти їм отримати нові знання, які можна буде використати, щоб подолати проблеми.  За підтримки ЄБРР наш Центр, разом з ЦіПБ інших міст, змогли разом створити організацію під назвою „Мережа Центрів інформаційної Підтримки Бізнесу”, яка має на  меті підтримку місцевих МСП, проведення різноманітних заходів та надання допомоги представникам бізнесу загалом. Сьогодні ми спільно працюємо над планом різних заходів, розробляємо стратегію та надаємо різні послуги для регіональних МСП. 

Результати

Під час роботи ЦіПБ за програмою EU4Business ми змогли допомогти учасникам досягти наступного:

  • знайти нових потенційних ділових партнерів для майбутньої співпраці;
  • отримати нові навички в різних сферах: нетворкінг, управління фінансами, продажі, CRM-системи, ведення бізнесу за кордоном, проведення зустрічей B2B, продаж послуг / товарів за кордон та багато іншого;
  • зрозуміти, як швидко та ефективно набрати співробітників в команду;
  • отримати корисні поради та консультації від кваліфікованих експертів з розвитку бізнесу;
  • опанувати практичну складову введених тем та засвоїти набір інструментів для їх реалізації;
  • отримати інформацію про можливості розвитку бізнесу в рамках програми EU4Business;
  • встановити контакти з представниками МСП та експертами під час спілкування та обговорень.

Програма EU4Business зробила вагомий внесок у розвиток ЦіПБ в регіоні. Завдяки  їй ми змогли впровадити багато нових послуг, які пропонуємо МСП зараз. Багато підприємців дізналися про діяльність нашого Центру завдяки численним заходам, які ми організували та успішно провели. Сьогодні ЦіПБ – це регіональний бренд зі стабільною та позитивною репутацією, що надає реальну допомогу бізнесу і здатен впровадити зміни та успішно очолює та підтримує МСП в регіоні. 

Центр отримав та проаналізував понад 500 запитів від різних суб’єктів господарювання, які шукали певний вид допомоги. Завдяки ефективному впровадженню діяльності ЦіПБ за програмою EU4Business нам вдалося допомогти бізнесу досягти поставлених цілей: забезпечення експорту, розширення ділової діяльності, пошук надійного партнера, впровадження нової системи управління та багато іншого. З урахуванням усіх проаналізованих відгуків з 2017 по 2020 рік, ми можемо впевнено заявити, що ця програма була одним із найуспішніших проектів, в яких брав участь наш Центр. Після завершення програми ми продовжуємо цю діяльність самостійно як Київський центр інформаційної підтримки бізнесу та організація-член “Мережі ЦіПБ”, аби сприяти розвитку та стабільності підприємництва в Київській області зокрема і в Україні загалом.

Інші проекти членів Мережі