Бізнес-школа Smart People

Навчаючись у бізнес-школі Smart People, ви отримуєте рекомендації, які можете впроваджувати одразу після або ж у ході навчання. Напрацьовуєте ідеї та плани розвитку для вашої компанії, для збільшення її прибутковості й долі ринку. Взаємодієте й будуєте стосунки з власниками й керівниками українських бізнесів.
Волинська, Житомирська, Київ, Київська, Львівська, Рівненська
Веб-сайт smartpeople.ua

Послуги

img

Корпоративні навчальні програми

Відповідно до запиту наших Клієнтів ми вирішуємо проблеми, що існують у ваших компаніях, змінюючи світогляд команди. Для цього ми розробляємо індивідуальну корпоративну навчальну програму разом з вами й спеціально для вас:

  • проводимо діагностику та інтерв’ю з власником/топ-управлінцями компанії, щоб краще зрозуміти потреби вашого бізнесу;
  • залучаємо до розробки кожної навчальної програми найкращих експертів-практиків у своїй сфері;
  • створюємо максимально комфортні умови для вашого навчання і дбаємо про ваші позитивні враження, тому беремо на себе всю організаційну підготовку.

Проведення стратегічних сесій

Ми допоможемо сформувати бачення майбутнього та адаптуватися до нових викликів. Відповідно до запиту й потреб кожної конкретної компанії, разом з експертом на стратегічній сесії ми допоможемо:

  • зрозуміти візію та місію бізнесу відповідно до нових умов;
  • прописати цілі бізнесу на наступні 3-6-9 місяців;
  • створити чіткий план досягнення поставлених цілей;
  • налагодити довіру та комунікацію між ключовими людьми у вашій компанії та сфокусувати зусилля команди на досягнення єдиної спільної мети.

Ви отримаєте згуртовану заряджену команду, яка поділяє чітке бачення розвитку компанії та розуміє свою роль в цьому процесі.

Залучення консультантів

Ми допомагаємо власникам та керівникам трансформувати компанію та впроваджувати зміни, заручившись підтримкою та наставництвом вузькоспеціалізованих експертів-практиків. Ви отримаєте професійний консалтинг у функціональних напрямках розвитку бізнесу - стратегічний та операційний маркетинг, стратегія і тактика продажів, фінансове управління, побудова системи сервісу, ощадливе виробництво, lean-менеджмент, бізнес-процеси, управління персоналом, дизайн-мислення.

Бізнес-візити у компанії

Ми організовуємо lean-тури у виробничі компанії та менеджмент-тури. Мета таких бізнес-візитів - обмін досвідом в конкретних аспектах управління бізнесом та можливість на власні очі побачити результати впровадження інструментів lean, системи управління сервісом тощо, поспілкуватися з власниками цих компаній. Ми організовуємо, як відкриті (участь можуть брати представники різних компаній), так і корпоративні візити (усі учасники - представники однієї компанії).

Нетворкінг

У рамках наших подій - самітів, форумів, конференцій, вечірніх зустрічей - ми створюємо неформальний майданчик, де ви можете знайомитися й будувати стосунки з власниками та керівниками інших українських бізнесів, взаємодіяти, обговорювати важливі теми й навіть створювати нові продукти.

Відкриті навчальні програми

З календарем відкритих навчальних програм ви можете ознайомитись на сайті smartpeople.ua

Переваги

img

Максимально практичні знання

Поради й рекомендації, які ви можете впровадити вже наступного після навчання дня.

Націленість на ваш результат

Нам не байдуже, що відбудеться у вашій компанії після навчання. Критерій нашої ефективної роботи - це історії успіху наших випускників.

Експерти з результатами у реальному бізнесі

Ми запрошуємо експертів, які на практиці втілювали те, про що говорять в рамках навчання.

Підтримка при впровадженні

Після завершення навчання ми завжди раді проконсультувати вас щодо того, як краще впроваджувати отримані знання, та скоригувати ваші плани реалізації вивченого.

Нетворкінг і взаємодія

Ми створюємо неформальний майданчик, де ви можете знайомитися й будувати стосунки з власниками й керівниками інших українських бізнесів, взаємодіяти й навіть створювати нові продукти.

Ваші комфорт і гарні враження

Ми піклуємося про вас. Допоможемо знайти готель, спланувати доїзд, подбаємо про те, щоб вам було зручно, приємно і просто!