Менторсько-навчальна програма з розвитку експортної спроможності для текстильних та швейних підприємств
Розширюйте свої продажі на ринки ЄС разом з проєктом SectorRise Ukraine для виробників одягу та текстилю. Ми допоможемо вашому бізнесу здобути необхідні знання та технічні навички та надамо менторську підтримку для розширення на міжнародні ринки.
Цільова аудиторія
ПРОЄКТ ДЛЯ ВАС, ЯКЩО ВИ:
a) маєте продукцію, готову до експорту, але відчуваєте нестачу знань або інструментів для повноцінного виходу на міжнародні ринки;
b) вже маєте досвід експорту і прагнете вдосконалюватися – готові підвищити свої навички, покращити інструменти та розширити експортну діяльність.
Вигоди
ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ
- практичну навчальну програму (онлайн), що включатиме наступні тематики:
- Оцінка готовності компанії для системного експорту.
- Вибір фокусних ринків за кордоном.
- Аналіз обраних експортних ринків. Визначення ключових гравців, каналів продажів, ціноутворення. Розуміння регуляторних вимог. Захист інтелектуальної власності.
- Розробка стратегічних планів виходу на міжнародні ринки та вибір бізнес-моделі.
- Продажі на обраних ринках. Вибір та пошук клієнтів. Ведення переговорів.
- Логістика.
- Оцінка готовності компанії для системного експорту.
- 10+ годин менторського супроводу від досвідчених експертів та експерток;
- стратегію та покроковий план виходу на ринки ЄС;
- участь в офлайн-форумі (Київ) для налагодження ділових контактів, обмін досвідом з іншими учасниками та можливість презентувати власну продукцію.
Вимоги
ВИМОГИ ДО ЗАЯВНИКІВ
- виробництво одягу або текстильної продукції;
- діючий приватний бізнес (наявна юридична особа або ФОП) не менше 2 років;
- реєстрація та діяльність бізнесу на підконтрольній Україні території;
- кількість працівників (команди) від 10 до 250 осіб;
- компанія, її власники та кінцеві бенефіціари не перебувають в санкційних списках ЄС та України;
- щонайменше 51% бенефіціарів компанії є громадянами України;
- наявність можливості долучатись до навчання та консультацій онлайн, в т.ч. під час можливих відключень електроенергії;
- готовність виділити не менше 100 годин власного часу протягом грудня 2024 - березня 2025 для участі в практичних навчаннях, консультаціях та для самостійної роботи в рамках проєкту;
- готовність працювати над практичними завданнями під час навчальних онлайн-сесій, проактивно спілкуватись і співпрацювати з іншими учасниками.
Примітки
ІНШЕ
- мова проєкту – українська
- формат роботи – онлайн (наживо з практичними завданнями)
- вартість участі в проєкті – безкоштовно
- період участі в проєкті: грудень 2024 – березень 2025
Крайній термін подачі заявки – 15 листопада 2024, 12:00.
Прийом заявок може завершитись швидше у випадку вичерпання доступних місць.
Для консультаційного супроводу учасників проєкту залучені фахівці з експорту Start Global, Дніпропетровської ТПП, Smart People, Чернігівської ТПП, Агенції сталого розвитку «АСТАР», Харківської ТПП, Донецької ТПП та Клубу Ділових Людей Україна.
Проєкт реалізується ГС "Мережа Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу" в межах Програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.
КОНТАКТИ АДМІНІСТРАТОРА ПОДІЇ
Контакти адміністратора події
- Наталія Балян+380968045555[email protected]
Інші події
-
Вебінар "Побудова системного бізнесу"
ДатаКоли?28 листопада 2024 Де проводиться?Місто: OnlineНа цьому вебінарі ми поговоримо про структуру системного бізнесу. Від формування організаційної структури до будови менеджменту всередині компанії
-
Вебінар "Делегування без хаосу: як передати повноваження і зберегти контроль"
ДатаКоли?5 грудня 2024 Де проводиться?Місто: OnlineВебінар про те, як підприємцям звільнити свій час від рутинних завдань, навчитися довіряти команді й уникнути ситуацій, коли після делегування проблем стає більше, ніж було. Розглянемо, як правильно передавати завдання, щоб підвищити ефективність бізнесу, зберегти якість виконання та не втратити контроль.